Stypy Poznań

Strata najbliższej osoby to niezwykle trudne doświadczenie. Nagle wali się cały świat. Wiele emocji wiruje w głowie – od rozpaczy, po tęsknotę, wzruszenie, sentyment… Śmierć kogoś z rodziny na zawsze zmienia postrzeganie świata. W tak trudnym momencie chciałoby się móc kontemplować i wspominać zmarłego. Niestety na najbliższych spadają nieprzyjemne obowiązki związane z załatwieniem pogrzebu oraz z organizacją stypy w Poznaniu.

Spotkanie z osobami znającymi zmarłego to niezwykle budująca tradycja. Wizyta życzliwych osób stanowi pociechę dla najbliższej rodziny. Poza tym stanowi dowód na to, jak wspaniałym człowiekiem był zmarły – tak wiele osób przyszło go wspominać.

Przygotowanie stypy

Jeśli nie mają Państwo głowy do przygotowywania stypy w restauracji w Poznaniu, proszę zwrócić się do nas. Z całą pewnością nasza pomoc będzie dla Państwa dużą ulgą. Przygotowujemy bufet na stypy organizowane w Poznaniu i okolicach. Jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, będzie nam bardzo miło gościć rodzinę w naszym lokalu. Przygotujemy wszystko – od eleganckiego, przystosowanego do okazji wystroju, po odpowiednio dobrane menu.

Podczas stypy rodzina rozmawia o zmarłym, wspomina jego najlepsze chwile. Spotkanie najbliższych osób stanowi gwarancję na siłę rodzinnych więzi. Przyjeżdżamy ze wszystkich polskich miast, by pobyć – chociaż przez chwilę – z najbliższymi przeżywającymi żałobę. To tak smutne, ale jednocześnie piękne chwile. Pamięć o zmarłym oraz o tych, którzy zostali ma niesamowitą moc. Rozumiemy, jak ważne jest tego typu spotkanie. Widzieliśmy wiele razy łzy wzruszenia w oczach zebranych gości. Ich podziękowania były dla nas najlepszym wynagrodzeniem.

Catering na stypę

Wystarczy zadzwonić do nas i złożyć zamówienie. Jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o Państwa potrzeby. W zależności od życzeń możemy zorganizować krótkie spotkanie z jednym posiłkiem i deserem lub nieco dłuższą stypę złożoną z kilku ciepłych posiłków. Wielu naszych klientów podczas tego typu uroczystości pragnęło wznieść toast za zmarłego. Jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, przygotujemy kieliszki i dobry alkohol.

W tak trudnej chwili warto sięgnąć po wsparcie. Z doświadczenia wiemy, jak trudno jest rodzinie zebrać myśli po śmierci najbliższej osoby. Organizacja pogrzebu i stypy to nic przyjemnego. Nie dość, że tuż po traumatycznej informacji rodzina nie może wyjść z rozpaczy, to jeszcze należy dopełnić wszelkich formalności. Właśnie dlatego oferujemy pomoc – wystarczy przekazać nam, o której godzinie i na ile osób ma być przygotowane spotkanie oraz dać nam wskazówki co do preferowanego menu. My zadbamy o resztę.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Minimalna wartość zamówienia 30zł dowóz 8zł(w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).