Catering Poznań

Nasze usługi cateringowe dostosowane są do praktycznie wszystkich możliwych potrzeb, jakie mogą zgłaszać nasi Klienci. Naszym celem jest zaspokajanie głodu w sposób wyszukany wszędzie tam, gdzie może się pojawić. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta przewidywała typowe sytuacje, w czasie których przydaje się catering i dostosowywała konkretne propozycje właśnie do nich.

Nasze codzienne menu

Dla wszystkich osób, które chcą po prostu zjeść codziennie dobry obiad, przygotowaliśmy specjalne domowe obiady w naszym codziennym menu. Są to posiłki zazwyczaj nieskomplikowane, ale bardzo smaczne, które przywodzą na myśl jedzenie, jakie pamiętamy z domu rodzinnego. Jest to też znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą dobrze zjeść nawet w sytuacji, kiedy same nie mogą ugotować sobie obiadu. Skorzystać można z całego zestawu obiadowego wraz z napojami lub wybrać dowolne części składowe.

Zjeść można na miejscu lub zamówić na wynos.

Menu stałe

 

Organizacja przyjęć

Stworzona z myślą o przyjęciach część naszej oferty podzielona jest na specjalne zestawy w zależności od tego, na jak duży wydatek w przeliczeniu na osobę przygotowany jest Klient. Porcje zawsze są bardzo duże, a propozycje zróżnicowane, dzięki czemu będzie można trafić w gusta bardzo różnych osób zaproszonych na przyjęcie. Catering na przyjęcie w Poznaniu to znakomity sposób na zadbanie o zadowolenie gości.

Polecamy nasze trzy przykładowe menu. Zobacz je, klikając na wybrany link poniżej:

Menu 110zł/osobę
Menu 140zł/osobę
Menu 170zł/osobę

 

Dania dla firm

Z kolei specjalny catering dla firm to rozwiązanie skrojone dla potrzeb firm, na przykład w dni, kiedy prowadzone są szkolenia. Catering dla firm to standardowo zupa (w rożnych porcjach) i drugie danie, przy czym można zdecydować się na zakup tylko zupy lub tylko drugiego dania.

 

Garmażerka

Typowa garmażerka oraz zakąski dostępne w naszej ofercie to ciekawy, bardzo zróżnicowany zbiór różnego rodzaju produktów, bardzo zróżnicowanych pod względem smaku, ceny oraz charakteru. W przypadku części produktów garmażerka w Poznaniu objęta jest specjalnymi rabatami przy zamówieniach przekraczających określoną ilość produktów.

Przykłady dań garmażeryjnych

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Minimalna wartość zamówienia 30zł dowóz 8zł(w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).