Kilka słów o nas

Niespotykane miejsce. Domowe obiady dla firm z Poznania ale także osób prywatnych. Restauracja Bufet słynie w całym Poznaniu z wybornego jedzenia, którego smak przypomni ci dzieciństwo. U nas zjesz tak, jak u mamy … porządnie i smacznie.

Pełnowartościowe posiłki

Proponujemy pełnowartościowe, zdrowe obiady kuchni polskiej dla firm z Poznania i okolic – zarówno mięsne, rybne, mączne, jak i w wersji fitness. Każdy obiad składa się z zupy i drugiego dania. Codziennie mają Państwo do wyboru kilka aromatycznych dań. Proponujemy zróżnicowany catering dla firm z Poznania. W jego skład mogą wchodzić bufety kawowe, śniadania, lunche, obiady w formie szwedzkiego stołu, zakąski – tartinki, kanapki, bułki, garmażeria, koreczki i wiele innych przekąsek.

Obiady i przekąski

Oprócz przepysznych obiadów i przekąsek dla firm, oferujemy kompleksową obsługę najróżniejszych uroczystości, w tym szkoleń, konferencji, bankietów. Nasza profesjonalna i elastyczna obsługa jest gotowa pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Dla nas najważniejsze jest to, że klienci są zadowoleni z naszych usług i chętnie do nas wracają.

Siedziba naszej firmy znajduje się przy ul. Wieruszowskiej. Mogą Państwo zjeść na miejscu lub zamówić posiłek telefonicznie. Zapewniamy szybki dowóz do Klienta na terenie Poznania.

W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową. Zapewniamy catering dla firm z Poznania, który smakuje każdemu.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Minimalna wartość zamówienia 30zł dowóz 8zł(w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).