Nasza restauracja to znana w Poznaniu i w jego okolicach marka ze względu na znakomite jedzenie oraz usługi cateringowe, czyli możliwość dowiezienia dań na życzenie klienta na imprezy okolicznościowe, w postaci abonamentowej lub jako posiłki regeneracyjne. Ważnym elementem naszej oferty jest catering na stypę w Poznaniu.

Stypy organizacja

Stypy to bardzo specyficzne uroczystości, w których łączy się element pożegnania bliskiej osoby z wydarzeniem, jakim jest spotkanie rodziny i przyjaciół, którzy wspólnie wspominają swoją miłość, szacunek i uznanie dla osoby, której życie celebrują.

Restauracja Koma położona jest bardzo blisko cmentarza, co zapewnia wygodę wszystkim uczestnikom uroczystości i pozwala ograniczyć konieczność przemieszczania się do absolutnego minimum. Jest to ważne zwłaszcza dla osób starszych.

Lokalizacja jest oczywiście istotnym czynnikiem, ale nasza usługa wyróżnia się przede wszystkim taktownym przygotowaniem sali oraz w pełni profesjonalną obsługą kelnerską. Posiadamy bogate doświadczenie związane z organizacją stypam i pożegnań , co pozwala nam nadać takim spotkaniom odpowiedniej godności i powagi.
Warto dodać że zkorzystanie z naszej oferty na przygotowanie pozegnania w znacznym stopniu odciąży najbliższą rodzinę z natloku obowiązków zwiazanych z pochówkiem najblizszej sercu osoby.

Przygotowywane przez nas na stypę posiłki zawsze dostępne są w dużych porcjach i są różnorodne, dzięki czemu wszyscy goście są zawsze zadowoleni z tego aspektu spotkania. Jesteśmy w stanie zmodyfikować naszą ofertę na życzenie klienta i gwarantujemy, że nasza propozycja w pełni zadowoli oczekiwania osób spotykających się w większym gronie przy tej niezwykle smutnej okazji.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Minimalna wartość zamówienia 30zł dowóz 8zł(w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).