Organizacja imprez Poznań

Imprezy okolicznościowe organizowane w Poznaniu i okolicach – takie jak spotkania rodzinne, jubileusze, stypy, komunie czy chrzciny to zawsze niezapomniane chwile. Jeśli nie macie Państwo czasu na przygotowanie spotkania w domu, proponujemy ich organizację w Restauracji Bufet w Poznaniu. Nasi szefowie kuchni zaproponują Państwu tradycyjne posiłki i przekąski kuchni polskiej w urozmaiconej formie. Przygotujmy zarówno aromatyczne posiłki, jak i pyszne zakąski. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na aktywnym udziale w spotkaniu towarzyskim.

Catering na uroczystości rodzinne

Impreza okolicznościowa - Bankiet w PoznaniuNajważniejsze imprezy rodzinne, takie jak wesela lub komunie, należy organizować z dużym wyprzedzeniem. Wszystko dlatego, że samodzielne aranżowanie tego typu spotkań to żmudna i skomplikowana praca. Trzeba pamiętać o wszystkim – od rozesłania zaproszeń, po zamówienie odpowiednich strojów i dekoracji. Bardzo ważnym elementem udanej uroczystości jest także wyśmienity poczęstunek. Stosownie dobrane menu to podstawa sukcesu. Trudno o dobre wspomnienia z jakiejkolwiek imprezy, jeśli obiad był zimny i przesolony, a cały jadłospis nudny i przewidywalny.

Pomoc przy organizacji imprezy

Żyjemy w czasach, w których organizacja ogromnego przyjęcia dla kilkudziesięciu osób to nie lada wyzwanie. Kiedyś babcie, ciocie i sąsiadki umawiały się na wielkie gotowanie. Każdy członek rodziny mógł przynieść coś od siebie. Dziś sprawa wygląda nieco inaczej. Po pierwsze – ze względu na specyficzny tryb pracy, trudno jest umówić się na gotowanie. Nie mamy czasu na tego typu spotkania. Dziś cała rodzina nie mieszka przecież w jednej wsi!

Właśnie dlatego oferujemy naszą pomoc. Organizujemy imprezy okolicznościowe w Poznaniu. Przygotowujemy nawet najbardziej wymyślne menu. Wszystko zależy od życzeń naszych klientów. Jeśli wesele, komunia, chrzciny lub jubileusz ma się odbyć w specyficznym miejscu, zorganizujemy catering ze ściśle określonym jadłospisem. Jeżeli jednak klient wyrazi takie życzenie, możemy przygotować uroczystość na miejscu, w naszym lokalu.

Zawsze smaczne potrawy

Nasze potrawy są zachwalane przez wielu gości. Wkładamy cale serce w gotowanie, które jest naszą prawdziwą pasją. Koma catering powstał z miłości do kuchni. Wiemy, jak duże znaczenie ma odpowiednio przygotowane menu na przyjęciu. To właśnie dania i świetnie dobrana zastawa sprawiają, że konkretna impreza okolicznościowa tkwi w pamięci gości przez długie lata. Wierzymy, że jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Chcesz zorganizować przyjęcie weselne w Poznaniu? Zadzwoń do naszych konsultantów. Jesteśmy pewni, że przedstawiona oferta Cię zaciekawi. Po pierwsze mamy konkurencyjne ceny. Po drugie możemy Cię zapewnić o wysokiej jakości naszych usług. Wszystkie oferowane przez nas zestawy obiadowe, przekąski i przystawki są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo lubiana jest tradycyjna polska kuchnia. Dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór takich specjałów jak: tatar, koreczki, garmażerka, pasztety, sałatki itd.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Dowóz gratis przy zamówieniacha powyżej 30 zł (w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).