Imprezy okolicznościowe organizowane w Poznaniu i okolicach – takie jak spotkania rodzinne, jubileusze, stypy,komunie czy chrzciny to zawsze niezapomniane chwile. Jeśli nie macie Państwo czasu na przygotowanie spotkania w domu, proponujemy ich organizację w Restauracji Bufet w Poznaniu. Nasi szefowie kuchni zaproponują Państwu tradycyjne posiłki i przekąski kuchni polskiej w urozmaiconej formie. Przygotujmy zarówno aromatyczne posiłki, jak i pyszne zakąski. Dzięki temu Państwo będą mogli skupić się na aktywnym udziale w spotkaniu towarzyskim.

Impreza okolicznościowa - Bankiet w PoznaniuJedynych w swoim rodzaju wspomnień dostarczają imprezy okolicznościowe organizowane we własnym domu w Poznaniu i okolicach. Przygotowanie pysznych i aromatycznych potraw dla rodziny i przyjaciół zabiera jednak sporo cennego czasu i nerwów. Jeśli nie macie Państwo czasu na przyrządzenie swoich ulubionych potraw, my je Państwu przywieziemy bezpośrednio pod wskazany adres (Poznań i okolice). Wszystkie zestawy obiadowe, przystawki i przekąski są przygotowane ze świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców. Wiemy, jak smaczna jest polska kuchnia, dlatego proponujemy Państwu szeroki wybór polskich specjałów takich jak koreczki, tatar, pasztet, garmażerka , sałatki i wiele innych.

Stypy w Poznaniu

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest się pozbierać po stracie bliskiej osoby. Organizacja pogrzebu, powiadomienie rodziny i przyjaciół, zorganizowanie stypy, czyli drobnego poczęstunku dla krewnych – to tylko niektóre z obowiązków, jakich trzeba dopełnić po stracie bliskiej osoby. Wizyta wielu życzliwych osób może być pociechą w tych trudnych chwilach. Najbliżsi z całego kraju chcą w dniu pogrzebu spędzić czas w rodzinnym gronie. Jeśli nie mają Państwo głowy na przygotowanie stypy z poczęstunkiem we własnym domu, proponujemy zaproszenie gości do naszego lokalu w Poznaniu. Restauracja Bufet zajmuje się kompleksową organizacją stypy (Poznań i okolice). Przygotujemy dla Państwa gości smaczny posiłek i różnorodne zakąski, aby zregenerować siły i odpocząć. Na Państwa życzenie proponujemy profesjonalną obsługę stypy w Poznaniu i okolicach.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Dowóz gratis przy zamówieniacha powyżej 30 zł (w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).