Wielkimi krokami zbliża się okres komunijny i nie da się zaprzeczyć, że w wielu domach jest to wydarzenie o szczególnie dużym znaczeniu. To nie tylko duchowe przeżycie, ale również okazja do rodzinnego spotkania, w którym udział wezmą także ci krewni, których nie widziało się naprawdę długo. Jak zorganizować takie spotkanie, aby mieć pewność, że wypadnie naprawdę dobrze, a jednocześnie nie wydać na nie majątku? Rozwiązaniem może okazać się catering na komunię.

Dlaczego warto?

Skorzystanie z pomocy renomowanej firmy cateringowej nie tylko skraca czas niezbędny na przygotowania do imprezy, ale również oszczędza nerwów, z jakimi związane są zawsze kwestie organizacyjne. Pozwala na skoncentrowanie się na innych obowiązkach przy pewności, że dania na komunie będą wyśmienite i żaden z gości nie zostanie pozostawiony z uczuciem niedosytu.

Dlaczego my?

Skorzystanie akurat z naszych usług wydaje się uzasadnione z przynajmniej kilku powodów. Na pierwszy plan wysuwa się to, że oferujemy przepyszne potrawy podane w wyśmienity sposób. Nie bez znaczenia jest jednak również koszt, z jakim liczą się nasi klienci. Menu na komunie przygotowujemy w kilku wariantach cenowych, dajemy więc możliwość dokonania rzeczywistego wyboru. Dbamy również o to, aby znalazły się w nim pozycje skierowane również do tych osób, które mają specyficzne potrzeby żywieniowe. Nie lekceważymy żadnych problemów z tym związanych i zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do potrzeb naszych klientów. Jeśli doda się do tego terminowość jasnym stanie się to, że nasza oferta zasługuje na polecenie.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Minimalna wartość zamówienia 30zł dowóz 8zł(w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).