Chrzciny są wydarzeniem szczególnym w życiu nas i naszych dzieci. Nasza firma pomoże ci uczcić te chwile doskonałą kuchnią i wyjątkową obsługą. Niezależnie od tego, jak dużą uroczystość planujesz – przygotujemy menu na chrzciny, dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić ci wyjątkową obsługę cateringową.

Nasza garmażerka na chrzciny to szeroki wybór pakietów gastronomicznych i menu dla wszystkich gości. Na życzenie klienta możemy skomponować:

  • Tradycyjne menu
  • Dziecięce menu
  • Menu wegetariańskie

Przyjęcie z okazji chrztu

Ograniczenia dietetyczne i alergie nie stanowią dla nas problemu. Jeśli chcesz dokonać zmian w proponowanym przez nas menu, wystarczy dać nam znać, a my dostosujemy menu do twoich potrzeb.

Organizacja przyjęcia z okazji chrztu nie musi być stresująca – menu zostanie przygotowane i dostarczone przez naszych pracowników, tym samym zdejmując z rodziców dziecka, wszelkie problemy i komplikacje wynikające z konieczności gotowania, komponowania i podawania potraw.

Menu może być też skomponowane na bazie przekąsek. Zapewniamy gorące lub zimne przekąski, aby goście mogli swobodnie spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, delektując się przy tym wspaniałymi smakami. Przygotujemy też przepyszne śniadanie. Zamów z naszego menu cateringowego śniadania, które obejmuje wybór wypieków, omletów, kanapek śniadaniowych. Każde zamówienie jesteśmy w stanie dostosować do dowolnego budżetu. Ty podajesz nam swoje warunki i deklarujesz możliwości, a my przygotujemy zindywidualizowane menu dostosowane do twoich potrzeb.

Zapraszamy do naszego lokalu!

ul. Wieruszowska 12/16
(teren Elektromontażu)
60-616, Poznań
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00

Złóż zamówienie. Zadzwoń lub napisz.

tel.: (61) 670 93 47
kom.: 518 46 32 01
e-mail.: tomekbuczek@onet.eu

Dla wszystkich naszych klientów dostępny jest duży bezpłatny parking.

Minimalna wartość zamówienia 30zł dowóz 8zł(w okolicy Plewisk, Grunwaldu i Dębca).